Jak wykonując Te TECHNIKI przez 5 minut dziennie zamienisz swoje obolałe ciało na BEZBólowe i sprawne?

Zbuduj długotrwałe efekty, nawet jeśli roller, rozciąganie i masaż nie pomagają na długo.
Idealne dla początkujących i zaawansowanych.

Ulga jedynie na krótką chwilę... 

Jeśli masz już za sobą długie, żmudne treningi siłowe, które nie przyniosły oczekiwanych zmian...

Jeśli już udało Ci się zauważyć, że roller i rozciąganie zazwyczaj załatwiają sprawę jedynie na krótką chwilę, a efektów nie możesz ze sobą zatrzymać na dłużej…. 

Próbowałeś już pinoterapii, masażu, kinesiotapingu i wciąż nic...

To znaczy, że etap "spróbujmy oklepanych metod" masz już za sobą. 

Tym razem wkraczasz na nową drogę obejmującą holistyczne spojrzenie na ludzki organizm!

Nawet jeśli to Twoje pierwsze spotkanie z treningiem mobility - nic się nie martw. Jesteś we właściwym miejscu, żeby nauczyć się podstaw i w końcu osiągnąć zdrowie i sprawność, które zostaną z Tobą na długie lata.

Zosia Rybak,
tancerka street dance

"Powiem Ci, że nie jestem w stanie nie udostępniać Twoich treści i polecać. Ćwiczenia, które m pokazałeś sprawiły, że elementy, które mi nigdy nie wychodziły, zaczęły same się robić. Zbudowały mi mięśnie, które wcześniej w ogóle nie istniały. I muszę przyznać, że zrozumiałam bardziej moje ciała i to jak ono działa.  

Wielkie dziękuję!"Damian Szwarnowiecki
Sztuki walki - Judo

"Artur to zdecydowanie fizjoterapeuta z najwyższej półki! Do swojej pracy podchodzi z pełnym oddaniem i zaangażowaniem. Jako zawodowy sportowiec. na przestrzeni ponad 20-letniej kariery miałem styczność z wieloma fizjoterapeutami i Artur należy do ścisłej czołówki. Nie ma problemu, urazu, którego nie da się rozwiązać.

Polecam!"Tego nie spotkasz na Youtube...

Mam świadomość, że dla wielu odbiorców będzie to wiedza innowacyjna. 

Jednak skoro udało Ci się dotrzeć aż tutaj, to nie mam zamiaru Cię rozczarować kolejnymi oklepanymi ćwiczeniami z YouTube’a. 

Jeśli po bieganiu bolą Cię kolana, a rano czujesz, że przykucnięcie to nie lada wyczyn. Masz wiecznie napiętą szyję i “kaptury”, a do tego sztywny odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Jeśli sięgałaś już po masaż, terapię manualną, trening siłowy, roller i wciąż tkwisz w kropce… 

To jesteś tam gdzie każdy mój pacjent na pierwszym spotkaniu. A jeśli czujesz, że Twój przypadek jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, to czuję jakbym słyszał samego siebie jeszcze w porze, gdy nie mogłem dojść do pełni zdrowia. 

Prawda jest taka, że jeśli czterech czy pięciu fizjoterapeutów i trenerów nie rozwiązało Twoich problemów, to znaczy, że to po prostu oni byli niewystarczająco kompetentni.

Nie szukaj proszę problemów w sobie, a jedynie zaufaj intuicji, gdy ta podpowiada Ci, że będzie lepiej, gdy już znajdziesz te właściwe podejście i te właściwe techniki!

5 złotych technik

Podsumowując moją wieloletnią praktykę zadałem sobie pytanie: 

“Spośród wiedzy i całego zestawu ćwiczeń, które znasz… Gdybyś miał komuś dać jedną technikę do wykonywania maksymalnie przez 5 minut każdego dnia, która z pewnością zmieni ciało i wpłynie pozytywnie na życie z długotrwałymi skutkamijaką technikę byś wybrał?”

i muszę przyznać, że nie byłem w stanie wybrać jednej. Dlatego wyselekcjonowałem takich aż pięć. 

5 złotych technik mobility, na których skorzysta zarówno niedoświadczona Asia z 3B, jak i światowej klasy sportowiec pokroju Cristiano Ronaldo. A między nimi… 

Technika mobility - SEGMENTAL CARs na kręgosłup
Technika oddechowa - ODDECH DO PLECÓW
Technika mobility - HIP CARs na biodra,
miednicę i kręgosłup
Technika oddechowa - WALL STANDING REACH
Technika mobility - SHOULDER CARs na ramiona, łopatki i klatkę piersiową

Jeśli się nie znamy, to nie masz oczywiście podstaw, żeby mi wierzyć. Jednak komuś zaufać trzeba, inaczej nie ruszysz się z miejsca.

Możesz posłuchać zdania Piotrka Nadolnego, jednego z topowych tancerzy w Polsce i zarazem trenera przygotowania motorycznegoz którym mam przyjemność współpracować już od wielu lat nad jego kontuzjami i formą sportową.

Przykład prosto z życia "Techniki, które przywróciły mi na nowo Europejski poziom w sporcie"

Czasami próby wyleczenia wieloletniej kontuzji potrafią zdemotywować. Wiem coś o tym...

To była długa droga, gdy po 600 dniach nieskutecznej rehabilitacji, tysiącach wydanych na fizjoterapeutów, ortopedów, osteopatów, trenerów...

Odbudowanych i utraconych nadziejach. W końcu odkryłem techniki treningowe, które przywróciły mi zdrowie i sprawność.

Nazywam się Artur Karapetyan i oprócz zamiłowania do fizjoterapii, od 2005 roku profesjonalnie zajmuję się tańcem zwanym Breaking, a znanym jako Breakdance.

Czynnie reprezentuję Polskę pod pseudonimem Bboy Arczek (możesz odszukać mnie na YouTube).

Przez ostatnie 2,5 roku tkwiłem w przewlekłym urazie kręgosłupa, nieustannie poszukując odpowiedzi poprzez naukę i praktykę, aż w końcu na Instagramie natknąłem się na profil pewnego świetnego doktora ze Stanów Zjednoczonych (profil @drlocrao) i na genialną metodę treningową zwaną Postural Restoration.

W swoim życiu sam przerobiłem setki, jeśli nie tysiące ćwiczeń. W dodatku spotykając na co dzień pacjentów i sportowców miałem mnóstwo okazji, by przetestować wiele z nich na "cudzym ciele".

Dziś jestem z powrotem w pełnej formie i pokonując przeszkody na swojej drodze życiowej zrozumiałem, że muszę się dzielić tą wiedzą ze światem.

Co można osiągnąć przez 5 minut treningu dziennie?

Wyleczenie się z wieloletniej kontuzji, pozbycie się bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas ruchu niekoniecznie musi być ciężką i monotonną pracą, jak zwykło się o tym myśleć. 

Oczywiście, bez żadnej pracy się nie obejdzie. 

Postępy w rehabilitacji możemy porównać do budowania nawyków. Im częściej coś robisz, tym chętniej Twój organizm będzie z tego korzystał i odtwarzał te zachowanie. 

Dla przykładu weźmy pod lupę siad w pozycji klęcznej - czyli takiej, gdzie siedzisz na podłodze z ugiętymi kolanami, a Twoje pośladki spoczywają na piętach. W Polsce komfort w tej pozycji jest dostępny dla nielicznych, dlatego że my rzadko w życiu codziennym odpoczywamy na siedząc podłodze.

W Japonii natomiast bardzo często sypia się na matach na podłodze, a jedzenie spożywa na bardzo niskim stoliku. W efekcie Japończycy zmuszeni są do siedzenia w niskich pozycjach, a swoje posiłki jadają bez problemu właśnie w siadzie klęcznym.

W rezultacie ta pozycja jest niczym specjalnym dla naszych przyjaciół z Dalekiego Wschodu, gdyż ich organizm przyzwyczaił się do niej i siedzenie w taki sposób nie wymaga od nich żadnego wysiłku.

Idąc od innej strony - Jeżeli Twój kręgosłup porusza się bardzo “kwadratowo”, to wprowadzenie do swojej porannej rutyny jednej techniki, z którą nauczysz się płynnej ruchomości kręgosłupa będzie strzałem w 10! 

Zdecydowanie lepiej poświęcić 5 minut czasu w pełnym skupieniu na właściwej technice, niż przez godzinę dziennie wykonywać treningi, które Cię wcale nie interesują.

Moje 17-letnie doświadczenie w zawodowym sporcie nauczyło mnie, że więcej wcale nie oznacza lepiej. A powiedzenie “no pain no gain” jest przestarzałe i całkowicie źle zrozumiane.

Jeśli Twoim celem jest wyleczenie się z kontuzji.

Jeśli Twoim celem jest zwiększenie sprawności, ruchomości i świadomości własnego ciała.

To nie ilość jest dla Ciebie kluczowa, a dobre zrozumienie techniki i wysoka jakość ruchu.

Dlaczego Każdy człowiek powinien Trenować mobility?

Jeśli masz czas i chęci, przedstawiam przed Tobą mój 5-minutowy film, który opisuje co możesz zyskać? I czego nie stracisz?

Trenując MOBILITY.

Historia Oparta na Faktach

Geneza powstania programu

Pozwól, że opowiem Ci prawdziwą historię. Breakingiem zajmuję się od 17 lat. Fizjoterapią od 7 lat. 

W tym czasie udało mi się sięgnąć wielu życiowych “praktyk zawodowych”. Jak wyglądały te praktyki? 

Miałem 3 zabiegi operacyjne na kolana, dziesiątki mniejszych i większych urazów i kontuzji... Aż nadszedł rok 2019, w którym moja taneczna forma osiągnęła poziom najwyższy, jak do tej pory.

Życie lubi płatać figle, więc tego samego roku 23 grudnia doznałem urazu szyi.

choose your image

Co prawda nie mogłem kontynuować treningu, jednak wydawało mi się, że kontuzja nie jest poważna. 

Wiedziałem co mam robić, więc tego samego dnia rozpocząłem swoją rehabilitację i już następnego poranka spotkałem się ze swoim fizjoterapeutą. Poprawa? Brak.

Moja głowa wciąż skręcała się w każdym kierunku tylko po kilka centymetrów. Przez kolejne tygodnie kontynuowałem terapię, zarówno domową, jak i w gabinecie. Brak rezultatów. 

Minął miesiąc, dwa, trzy. Brak rezultatów. 

Postanowiłem poszukać innego podejścia, szkolić się w kursach zagranicznych z instytutów i systemów stosowanych w Stanach Zjednoczonych. 

Pojawiło się światełko w tunelu, gdyż problemy o których mówili na kursach zdawały się pokrywać dokładnie z moimi. Zatem praktykowałem, codziennie. Minął rok, a ja dalej z tą samą kontuzją. 

Kiedy z osoby trenującej około 10 razy tygodniowo, stopniowo stajesz się osobą, która podczas gry w ping-ponga może pogorszyć swój stan zdrowia, to wiesz, że rehabilitacja idzie nie najlepiej. 

Mniej więcej wtedy zdecydowałem się na pracę ze znanym fizjoterapeutą z USA, doktorem Locatelli Rao, gdzie godzinna wizyta kosztowała mnie 300$.

Po dokładnie 4 takich wizytach miałem o 5000 złotych mniej, ale moja szyja poprawiła się o jakieś 20%. Cóż mi pozostało? Dalej szukać odpowiedzi na rozwiązanie mojej zagadkowej kontuzji. 

Zatem uczyłem się, zdobywałem wiedzę na kursach i pracowałem ze specjalistami.

W końcu los się do mnie uśmiechnął i poznałem bardzo dobrego fizjoterapeutę w Opolu. Minęło dokładnie 21 miesięcy od pierwszego dnia niepozornej kontuzji, kiedy w końcu poczułem się pewniej na treningu. 

Przez kolejne 3 miesiące wyleczyłem swoje dolegliwości w około 90%. Teraz jestem już w pełnej formie, zarówno sportowej, jak i fizycznej. Na co dzień współpracuje ze sportowcami i z ludźmi żyjącymi w bólu. Co próbuję Ci powiedzieć? 

Hej, jestem jednym z Was, naprawdę. Byłem w piekle, wyszedłem z piekła. Nawet jeśli piekło mnie czasem odwiedza, ja sam znam drogę do wyjścia.

Nie zaserwuję Ci wyjścia na tacy, wolę nauczyć Cię drogi, żebyś zawsze mógł się stamtąd wydostać, gdyby problemy kiedyś wróciły. 

Wiesz co było najciekawsze w tym wszystkim? 

Tak, byłem nieugięty mimo wątpliwości, dlatego zrobiłem jakieś 700 dni rehabilitacji z rzędu bez jednego dnia przerwy. Jednak najciekawsze jest to, że przez 600 dni wykonywałem trudne, ciężkie treningi po 2-3 godziny dziennie z samego rana. Po spotkaniu się z moim przyszłym mentorem zrozumiałem, że wcale nie trzeba było tak harować. Ja po prostu robiłem zbyt dużo i nie zawsze to, co trzeba. 


Zacząłem pracować spokojnie, w małych ilościach, ale częściej. Zamiast mocarnego treningu siłowego, robiłem subtelny trening oddechowy, trening mobility, trening neuro-mięśniowy. 

I to zmieniło moje życie i pozwoliło mi wrócić nie tylko do najwyższego poziomu sportowego, ale także do komfortowego i wygodnego życia. Skoro ja mogłem, to i Ty możesz. Z tym, że… Nie musisz szukać fizjoterapeuty za oceanem, a jesteś już u progu drzwi do swojego sprawnego i wygodnego ciała.

Wejdziesz, czy będziesz tak stać?

Marcin Filipowski
pacjent z bólami kręgosłupa

"W końcu ktoś wyjaśnił mi źródło moich problemów z ciałem. Artur wprowadza mnie w arkana metody PRI. Zajmujemy się podstawowymi nawykami ruchowymi i uczymy dlaczego dane mięśnie się spinały lub nie pracowały, żeby trafić bezpośrednio w przyczynę, a nie tylko usuwać objawy. Polecam każdemu kto chce pozbyć się bólu, nauczyć korzystać ze swojego ciała, poprawić postawę i lepiej oddychać i chodzić."

Jolanta Ciosek
piosenkarka

"Do Artura trafiłam kiedy żyłam w dużym bólu. Totalnie nie potrafiłam się poruszać. Moje ciało było spięte i sztywne. W odróżnieniu od innych fizjoterapeutów od razu była praca nad zmianą nawyków ruchowych zamiast rozluźniania manualnego mięśni, co jest tylko doraźną pomocą. Dzięki pierwszej wizycie wprowadziłam nawyki, które zlikwidowały problemy bólowe kręgosłupa lędźwiowego. Na ten moment jest to jedyny fizjoterapeuta, który realnie wpłynął na moje zdrowie.

Polecam

Moje kwalifikacje

Osobiście, bardziej przemawiają do mnie czyjeś przeżycia, czyjaś droga, aniżeli papiery...

Dlatego to właśnie swoje życiowe przeboje przedstawiłem przed Tobą, jako pierwszorzędny dowód mojej wiedzy.

Mam jednak świadomość, że spełniany przeze mnie zawód niesie ze sobą wielką odpowiedzialność.

Dlatego jeśli potrzebujesz mieć potwierdzenie moich kompetencji, jak najbardziej Cię rozumiem - przecież się nie znamy.

Prócz 5 lat studiów na Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu,

Kończyłem kursy i szkolenia w Polsce i za granicą, a między nimi...


Jak działa Program?

Musisz się mocno przygotować 

Nie musisz się przygotowywać do programu.

Potrzebujesz mnóstwo przedmiotów 

Nie potrzebujesz żadnych przedmiotów do wykonania treningu.

Bez 5-letniego doświadczenia ani rusz  

Możesz zacząć nawet jako największy początkujący.

Musisz mieć karnet na siłownię  

Potrzebujesz jedynie kawałka podłogi, własnego ciała i trochę chęci.

5 minut Mobility Challenge to program składający się z 6 etapów. 

Każdy etap odkrywa przed Tobą jedną wyjątkową technikę, a Twoim zadaniem jest wykonywanie jej w skupieniu przez 5 minut dziennie przez kolejne 5 dni. 

Cały program trwa dokładnie 30 dni. 30 dni po 5 minut... Małe kroki prowadzą do wielkich osiągnięć. Brak czasu nie może być już wytłumaczeniem, dlatego że jedną technikę jesteś w stanie wykonać nawet w minutę.

Techniki są wytłumaczone tak, żeby nawet początkująca osoba mogła w pełni wykorzystać potencjał programu, a zarazem techniki są tak głębokie w swoim zamyśle, że mistrz olimpijski na nich także skorzysta. 

W USA wiele drużyn z koszykarskiej ligi NBA, a także zawodnicy z hokejowej ligi NFL korzystają z tych technik. Poza tym najlepsi specjaliści od ludzkiego zdrowia stosują z sukcesem te same systemy, które masz na wyciągnięcie ręki.

Po 5 dniach od uzyskania dostępu do techniki wskakujesz na etap drugi. Razem z nim otwiera się przed Tobą kolejna przygoda z nową techniką. 

Innymi słowy nowy film z wytłumaczonym szczegółowo ćwiczeniem odkrywa się przed Tobą 1-wszego, 6-tego, 11, 16, 21 i 26 dnia od rozpoczęcia programu. 

Czy podejmiesz się Czelendżu? 

Zanim się zdecydujesz, upewnij się, że program jest dla Ciebie...

To Idealny Program dla Ciebie jeśli Twoim celem jest...

Większa sprawność
 i świadomość ciała

Lepsza regeneracja

Większa mobilność
 i rozciągnięcie

Rehabilitacja 

 Nauka prawidłowego ruchu

Budowa zdrowych nawyków

Większa siła i kontrola

Ograniczenie kontuzji w sporcie

Niezależnie od tego na jakim poziomie jesteś. 

Program został oparty na technikach, z których korzystają najlepsi na świecie.

Jednak wytłumaczonych w sposób zrozumiały nawet dla największego początkującego! 

Ten program jest idealny dla Ciebie jeśli:

- Uprawiasz sport lub jesteś profesjonalnym sportowcem.

- Zmagasz się z przewlekłym bólem stawów i mięśni.

- Doznałeś kontuzji i potrzebujesz rehabilitacji.

- Chcesz nauczyć się nowej, innowacyjnej metody treningowej.


Dopiero co miałem okazję dzielić się tajnikami na temat tych technik prowadząc warsztaty dla dziewczynek uprawiających akrobatykę z grupy Akrobreak.

Skoro one zrozumiały, to Ty też dasz radę!

Co zyskujesz
decydując się na program?

★ Dostęp do 6 autorskich filmów ze specjalnymi technikami  ★

Każdy z nich zapakowany po brzegi cierpliwym i szczegółowym wyjaśnieniem techniki, a także tego kiedy, dlaczego i jak ich używać.

★ Instrukcję obsługi własnego ciała, zarówno dla nowicjuszy, jak i pro ★

Zazwyczaj to niewiedza prowadzi do kontuzji... Poznaj i rozwiń swój własny potencjał do zenitu!

★ Rozciągnięte i mobilne ciało ★

Innymi słowy klucz do sukcesu dla wszelkiej maści sportowców, a także niezbędnik do komfortowego życia w młodości i starości.

★ Świadomy i kontrolowany ruch ★

Ćwiczenia przydadzą Ci się jedynie tak bardzo, jak bardzo potrafisz je wykonać z pełną świadomością i kontrolą. Dlatego... Jest to niezwykle ważny punkt programu.

★ Swobodny oddech ★

W zdrowym ciele zdrowy duch. A nie ma zdrowego ciała walczącego o każdy oddech. Zyskaj swobodę i komfort pełnego, satysfakcjonującego wdechu.

★ Samodzielność w radzeniu sobie z bólem i dyskomfortem ★

Dobry fizjoterapeuta i trener nie wyleczy Twoich dolegliwości i pozostawi Cię na pastwę losu. Dobry fizjoterapeuta i trener nauczy Cię, jak radzić sobie z problemami, gdy te się pojawią.

★ Lekcje o tym, jak możesz się rozgrzać przed treningiem ★

Tobie też trudno się zdecydować, jaka rozgrzewka będzie tą właściwą przed treningiem? Teraz masz dylemat z głowy, program sam w sobie posłuży Ci, jako rozgrzewka.

★ Kurs o tym, jak możesz lepiej się regenerować po treningu ★

Dobry sportowiec to nie ten, który robi 2 treningi dziennie. Dobry sportowiec to taki,                                                               który potrafi się zregenerować po 2 treningach dziennie.

Setki pacjentów odwiedzających mnie w gabinecie, a także... Szereg moich zawodowych kontuzji,

Pokazały mi, że to akurat te 5 technik, które zawarłem w programie zamieni niemalże każde sztywne i obolałe ciało w bardziej mobilne i przyjemne do życia. 

Co znajduje się w programie 5 minut mobility challenge?

★ 6 autorskich filmów ze specjalnymi technikami ★

Mobilny Kręgosłup

Do tej pory prawdopodobnie poruszałeś kręgosłupem, jak całą pojedynczą konstrukcją... 

Tym razem dowiesz się, jak w powolny, kontrolowany sposób wyczuć i wprowadzić ruch osobno w 24 kręgach składających się na Twój kręgosłup.

Oddech do Pleców

Wszystko, co się nie porusza - sztywnieje.

A co, jakbym powiedział Ci, że Twój oddech ma możliwość poruszania całego Twojego organizmu od wewnątrz? 

Jedna z najbardziej przełomowych technik, jakie stosowałem w swoim życiu na pacjentach ze sztywnymi ramionami, biodrami i kręgosłupem.

Oddech 360°

25 000 oddechów dziennie to niemała liczba.

Zdaje Ci się czasem, że Twój oddech jest płytki, niesatysfakcjonujący? A przez to Twoje ciało, jakby wiecznie ściśnięte i pod presją?

 Pozwól, że to wspólnie zmienimy.

Mobilne Biodra

Siedzący tryb życia sprawił, że niemalże całkowicie straciliśmy wygodę i komfort w naszych biodrach.

Pozycje niskie czy przysiady to powinna być dla Ciebie norma! Postaw pierwszy, poważny krok na drodze ku wolności w biodrach. 

Mobilne RAMIONA

Ostatni element naszego programu obejmuje pracę nad mobilnością i kontrolą ruchu w ramionach i łopatkach. 

5 min mobility challenge

5 minut od zaspanego stanu tuż po wstaniu, aż do całkowicie odblokowanego i pełnego wigoru ciała?

To możliwe, jeżeli Twoja poranna rutyna jest mądrze ułożona, a ta właśnie taka jest!

Ile to kosztuje?

Doszliśmy w końcu do tej najmniej przyjemnej części... Jednak nie martw się, coś wykombinujemy!

Wiesz, ja rozumiem jak to jest, gdy pieniądze stają na drodze do Twoich celów. Na drodze do zdrowia, do zbudowania formy, spełnienia marzeń, do rozwoju. 

I na rynku istnieje mnóstwo programów i kursów, w cenach zwalających z nóg.  Ja sam płaciłem wielokrotnie 1000$ czy 1200$ za dwudniowe kursy. Z resztą bądźmy szczerzy, przecież nie wymyśliłem sobie tych technik... Myślisz, że skąd je mam? 

Ten program jest zlepkiem wiedzy zaczerpniętej od największych mentorów ze świata fizjoterapii, sportu i coachingu. Z takich szkół jak Functional Range Systems czy Postural Restoration Institute. Możesz śmiało sprawdzić ceny ich kursów wpisując te nazwy w Google.

Jednak wracając do tematu... 

Wielu moich klientów to młodzi ludzie, nieraz studenci. Nie wszyscy postawili na zarabianie pieniędzy od razu - może i słusznie, kto to wie? 

Wartość tych materiałów wynosi 280zł.

Jednak wiem, że tylko mały procent osób zdecyduje się zaczerpnąć tak rzadko spotykanej wiedzy na Polskim rynku fitness w takiej cenie. Moim celem jest, by wieści o tym kursie rozniosły się jak najszerzej. 

Chcę szerzyć naprawdę wartościową wiedzę i techniki, o których w Polsce się nie mówi, pewnie ze względu na ograniczenia językowe - Polacy statystycznie rzadko korzystają z kursów zagranicznych. 

Z tego powodu mam dla Ciebie program 5 Minut Mobility Challenge za...

39 ZŁ

Chwila... 280zł vs 39zł?
Gdzie tu logika?
Gdzie ten haczyk?

Nie ma haczyka. 

Ja też nie jestem nierozumny... Po prostu wierzę, że jeśli zdobędziesz się na zaufanie i kupisz mój produkt, to bardzo prawdopodobne, że zostaniesz ze mną na dłużej.

I możliwe, że kiedyś zechcesz skorzystać z moich usług prywatnie. A rzucić ot tak 280zł lekką ręką za program mobility? 

Hmm… Chyba niekoniecznie.

To jeszcze nie wszystko!
Wiesz, że niczym nie ryzykujesz?

Rozmawiając z moją księgową przedstawiłem jej pomysł, po którym usłyszałem “puknij się w głowę, byle mocno”. 

Chyba powinienem zmienić księgową… 

Opowiedziałem jej, że zwrócę moim klientom 100% wydanej kwoty, jeśli w ciągu 100 dni stwierdzą, że COKOLWIEK, powtarzam COKOLWIEK nie spodobało im się w moim programie.

Nawet, jeśli irytuje Cię moje uczesanie! 

Choć byłoby miło, gdybyś zwracał uwagę bardziej na to czy dobrze poprowadziłem program i czy przyniósł Ci oczekiwane efekty, ale trudno, za krzywe uczesanie też Ci zwrócę pieniądze.

Nie musisz mi nawet tłumaczyć dlaczego jesteś niezadowolony.  Po prostu napisz, że prosisz o zwrot i tyle. Dlaczego to robię? 

Wierzę w uczciwość ludzi i zwyczajnie nie chcę Twoich pieniędzy, jeśli nie jesteś w 100% zadowolony. Oto cała filozofia!

P.S Masz dodatkowe pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to napisz do mnie maila na: fizjotherapist@gmail.com 

lub napisz wiadomość na instagramie lub facebook’u na profil: @fizjotherapist. Bardzo chętnie z Tobą porozmawiam.

Wartość całego programu wynosi 280zł.

Ty możesz go sobie sprawić za

39 zł

Ja już się przed Tobą otworzyłem od A do Z! Teraz decyzja należy do Ciebie.

Podejmiesz się Czelendżu?!

Cały pakiet

39zł

Jednorazowa płatność

Mobilny Kręgosłup
Swobody Oddech
Mobilne Biodra
Oddech 360°
Mobilne Biodra
5 min Mobility Challenge.

Sebastian Marcinkiewicz 
Mistrz Polski w Judo

"Jak dla mnie to jest złoto! Jeżeli nie poświęcę 5 minut z samego rana na Twój program, to przez resztę dnia czuję się gorzej.

Rewelacyjny program za tak małą cenę, powodzenia w dalszej sprzedaży!"Copyright © Fizjotherapist. All Rights Reserved. 

Świetnie, to już ostatni krok!

Wpisz adres e-mail i przejdź do koszyka z produktem,

Close